שימוש בגז במטבחים של מסעדות ובמטבחים תעשייתיים מתבצע לרוב בסביבה של מכשירים חשמליים, לכן מערכת גז לא תקינה עלולה להיות מסוכנת ביותר שכן ניצוץ  חשמלי בעת דליפת גז עלול להביא לפיצוץ. זו הסיבה שחובה להתקין גלאי גז במטבחים תעשייתיים (על פי דרישה של מכבי האש). בנוסף, על מנת לתקן מכשירי גז תעשייתיים יש להזמין טכנאי גז רמה 2 אשר הוסמך לכך.

אנו מספקים מגוון שירותים ומתקינים גלאי גז למסעדות, לתעשייה וללקוחות פרטיים. ההתקנה של גלאי הגז מתבצעת על ידי טכנאי גז מוסמך רמה 2 כמתחייב בחוק. העבודה במסעדות ובמטבחים תעשייתיים מתבצעת בהתאם לדרישות כיבוי אש והעברת כל האישורים הנדרשים לכך.

פירוט השירותים בתחום זה: התקנת גלאי גז איכותיים, חיבור ברז חשמלי לניתוק מערכת הגז, התקנה משולבת של גלאי גז תעשייתי למסעדות עם ברז חשמלי שמנתק את מערכת הגז במקרה של דליפת גז, תיקון כיריים תעשייתיות והחלפת טרמוקפלים ותיקון פטריות חימום לעסקים. אנו עובדים עם מסעדות וחברות קייטרינג באופן קבוע, ומספקים להם שירות מקצועי, אמין ומהיר.

העצה שלנו להזמנת טכנאי גז לעבודת גז תעשייתית:

הקפידו לבדוק האם הטכנאי בעל רישיון רמה 2. רק בעלי רישיון זה הוסמכו לביצוע עבודות גז תעשייתי, דוגמת עבודות במסעדות ובתי קפה, ומורשים לתת אישורים בהתאם.

 Gouje & Danielle 41349
התמונה צולמה במסעדת גוז' ודניאל בבני ציון
Share The Story